Autor patrne nikdy nevidel pametove moduly EDO. Jinak nevim, co si mam o tehle aktualite myslet. Zaprve: EDO pameti se dodavaly vzdy do patice SIMM 68pin a ne do patice DIMM 168pin (vyuzivany tradicnimi SDRAM). Zadruhe: na fotce je modul jediny(!!!), i kdyz se pameti EDO-SIMM dodavaly po dvojicich. Potreti: pameti do patice DIMM 168pin se nikdy nedodavaly po dvojicich, protoze to nebylo potrebne, jelikoz tehdy neexistovaly dvoukanalove radice pameti a procesory x86 je ani nepotrebovaly (FSB). A precijen: EDO pameti 2*32MB nejsou zadna novinka. Sam doma vlastnim takovou dvojici, vyrobenou pred rokem 1995!
Odpovědět0 0
Ehm. EDO paměti samozřejmě existují i do DIMM slotů.
Odpovědět0 0
A vysvetli mi pan, alebo pani (skor pani), ako je mozne, ze sa pamate musia davat podla autora clanku do parov a pritom su urcene pre slot DIMM 168-pin? A vie autor prispevku, na ktory reagujem, ze moze existovat aj procesor I80486DX 5V v prevedeni do Socketu 940?
Odpovědět0 0
Millisx
|
19.3.20047:52
Přes ohromující technické znalosti pán zřejmě nepochopil, že tyto moduly se opravdu, ale opravdu nebudou bundlovat k Athlonu FX53 :)))))
Odpovědět0 0
A napriek este vatsim znalostia pan (alebo pani) Millisx pozabudol/a, ze clanok je o pametovych moduloch, ktere su urcene do slotu DIMM 168pin, narozdiel od pamati ECC, Registred DIMM 184pin, ktore je potrebne pre v procesore AMD Athlon FX-53 integrovany pamatovy radic pouzivat :)))))))))))))))
Odpovědět0 0
peslo
|
19.3.200410:24
Jo jo, tak to dopada kdyz si "hlodi" mysli ze neco vi a nevi ze nic nevi ;-) pak i lehka ironie zustava nepochopena
Odpovědět0 0
Ospravedlnujem sa panovi, s menom "peslo", ale bohuzial ani lahka ironia, podla horeuvedeneho autora v clanku uzita, nebola mojou osobou pochopena a tym tomuto panovi oznamujem, ze nemam cit (ktory je asi velmi potrebny pri pochopeni kratkych nahradach slovneho druhu castic) pre tzv. ironiu.
Odpovědět0 0